Back To Top

Haberler

Heykel alanında bir başarı daha
Heykel alanında bir başarı daha Heykel sanatında ulusal ve uluslararası alanda kazandığı başarılarla adından söz ettiren Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Heykel Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlker Yardımcı, küresel anlamda bir başarıya daha imza attı.
Baro Başkanı Av. Azade Ay gençlerin bayramını kutladı
Baro Başkanı Av. Azade Ay gençlerin bayramını kutladı Düzce Baro Başkanı Av. Azade Ay, 19 Mayıs Atatürk’ü anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Doğada Görüntü Avcılığı Yarışması Akçakoca
Doğada Görüntü Avcılığı Yarışması Akçakoca 20 Yılda; 19 şehri, 17 farklı ülkenin katılımı ile 1277 yarışmacı ve doğaseverle tanıştırarak fotoğraflayan DASK Doğada Görüntü Avcılığı Yarışması (DOGAY) bu yıl Akçakoca’da.
Kaymakam Öztürk ve İGM üyeleri sorunları inceliyor
Kaymakam Öztürk ve İGM üyeleri sorunları inceliyor Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, köy gezilerini yerinde sorunları görerek inceliyor.
Engellileri Anlamak İçin Gözbandıyla Yürüdü
Engellileri Anlamak İçin Gözbandıyla Yürüdü Dohaycan Derneği Başkanı Derya Çolpan tarafından görme engellileri için farkındalık yapmak için gözlerini bağlayarak yürüdü.
Nane ve Limon’nun Düzce Galası Yapıldı
Nane ve Limon’nun Düzce Galası Yapıldı Düzce’de çekilen Nane ile Limon Kayıp Zaman Yolcusu sinema filminin Düzce Galası Özdilek AVM’de yapıldı. Galaya filmin oyuncuları ve film ekibi tam kadro katılırken çocuklarda büyük ilgi gösterdi.
TÜGVA'dan Uçurtma Şenliği
TÜGVA'dan Uçurtma Şenliği TÜGVA Düzce İl Temsilciliği Ortaokul Koordinatörlüğünde düzenlenen uçurtma şenliği programı dün Cumayeri'nde yapıldı...
Gazeteciler şehit annesini unutmadı...
Gazeteciler şehit annesini unutmadı...
Sandal Yarışları 17 Mayıs'ta...
Sandal Yarışları 17 Mayıs'ta... Düzce Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Gençlik Haftası nedeniyle sandal yarışları yapılacak. Liseler arası düzenlenecek yarışlara hazırlık çalışmaları başladı.
Ağır Ceza Reisimiz Halil Okan Şimşek odu...
Ağır Ceza Reisimiz Halil Okan Şimşek odu... HSYK 2017 yılı ihtiyaç kararnamesiyle 1045 hakim ve savcının görev yerlerini belirledi…
Meteorolojiden su baskını ve sel uyarısı
Meteorolojiden su baskını ve sel uyarısı Batı ve iç kesimlerde yarın kuvvetli yağış sel tehlikesi oluşturuyor
Akçakoca’da yeni bir şehir kurmak
Akçakoca’da yeni bir şehir kurmak
Mahallede Şenlik Var!
Mahallede Şenlik Var!
 Akçakoca’yı SİS bastı...!
Akçakoca’yı SİS bastı...! ​Akçakoca’da akşam saatlerinde etkili olan ve deniz üzerinden gelen sis görüş mesafesini düşürdü.
Çalışmayan kadına emeklilik fırsatı
Çalışmayan kadına emeklilik fırsatı
Hayrullah Altay'ın Kat'ı Sanatı Sergisi ilgi görüyor
Hayrullah Altay'ın Kat'ı Sanatı Sergisi ilgi görüyor Sanat hayatına Düzce'de devam eden Akçakocalı sanatçı-yazar Hayrullah Altay'ın hat yazılarından oluşan 23. Kat'ı Sanatı Sergisi büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Salonlarda 23 Nisan Coşkusu...
Salonlarda 23 Nisan Coşkusu... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının Akçakoca’da yapılan 97. Yıldönümü kutlama programı, yağmur yağması nedeniyle Stadyumda yapılmak yerine Akçakoca kapalı spor salonunda yapıldı.
Gençlere 25 milyon lira kültür ve sanat desteği
Gençlere 25 milyon lira kültür ve sanat desteği Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, GENÇDES Programı 1. Grup başvuruları sonucunda 331 projeye 25 milyon lira destek vereceklerini açıkladı.
 Kaymak Öztürk ve İGM üyeleri dert dinledi
Kaymak Öztürk ve İGM üyeleri dert dinledi
Gürcüler kültürlerini unutmamak için çalışıyor...
Gürcüler kültürlerini unutmamak için çalışıyor... Düzce Gürcü Kültür Derneği yaptığı organizasyonlarla kültürlerini unutturmamak için çalışıyor. Her ay düzenlenen Gürcü mutfağında yemekler misafirlere tattırıldı.
Hızlı Tren Paneli- Gelecek Nesiller için Refah: RaHat’ başlıklı çalıştayı yapıldı...
Hızlı Tren Paneli- Gelecek Nesiller için Refah: RaHat’ başlıklı çalıştayı yapıldı...
 Hızlı tren çalıştayı Pazartesi günü toplanıyor
Hızlı tren çalıştayı Pazartesi günü toplanıyor Düzce Belediyesinin en önemli projeleri arasında yer alan ‘Yüksek Hızlı Tren’ için çalıştayı Pazartesi günü yapılıyor. Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi işbirliği ile ‘Hızlı Tren Paneli- Gelecek Nesiller için Refah: RaHat’ başlıklı çalıştay Düzce Üniversitesi Cumhuriyet salonunda gerçekleştirilecek.
Yerel Medyaya Bağımlılık Farkındalığı Anlatıldı
Yerel Medyaya Bağımlılık Farkındalığı Anlatıldı Düzce’nin kanayan yarası haline gelen Madde Bağımlılığı konusunda yapılan çalışmalar kapsamında Yerel Medya Bağımlılık Farkındalığı Eğitim programı gerçekleştirildi. Programa Akçakoca yerel basın temsilcileri başta olmak üzere Düzceli basın emekçileri de katıldı...
 Avukatlar Günü özel bir resepsiyonla kutlandı
Avukatlar Günü özel bir resepsiyonla kutlandı Düzce Barosu tarafından 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Düzce Barosu lokalinde mini bir resepsiyon düzenlendi. Düzenlenen resepsiyonda 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Sayfa : 248 Sonuç bulundu.