Back To Top

Haberler

Üniversite öğrencileri huzurevi sakinlerini ziyaret etti
Üniversite öğrencileri huzurevi sakinlerini ziyaret etti Düzce Üniversitesi Sahne Sanatları ve Gezi Topluluğu, sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Düzce Hilmi Çilingir Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti.
Yüksek Hızlı Tren çalıştayı yapılacak
Yüksek Hızlı Tren çalıştayı yapılacak Refah: RaHat’ başlıklı çalıştay 10 Nisan tarihinde Düzce Üniversitesi Cumhuriyet salonunda gerçekleştirilecek.
Akçakoca'da yoğun sis!
Akçakoca'da yoğun sis! Batı Karadeniz Bölgesi ve Akçakoca sahillerinde yoğun sis yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Akçakoca'nın 100'de 100 Yerli AVM'si açıldı
Akçakoca'nın 100'de 100 Yerli AVM'si açıldı Akçakocalı 6 girişimcinin ortaklığıyla kurulan alış veriş merkezi hizmete açıldı. Mağazaya Akçakocalılar resmi açılış olmamasına rağmen büyük ilgi gösterdi.
Düzce ve Ereğli'ye gitmek yok: Markalar ayağınıza geliyor...
Düzce ve Ereğli'ye gitmek yok: Markalar ayağınıza geliyor... Akçakocalı 6 girişimcinin ortaklığıyla kurulan alış veriş merkezi 23 Mart Perşembe günü hizmete giriyor.
18 Mart Çanakkale zaferinin 102. Yıldönümü anıldı
18 Mart Çanakkale zaferinin 102. Yıldönümü anıldı 18 Mart Çanakkale zaferinin 102. Yıldönümü Çanakkale Şehitlerini Anma Programı kapsamında Akçakoca’da iki, farklı etkinlik gerçekleşti.
Mart Karı Yağmaya Başladı!
Mart Karı Yağmaya Başladı! Meteoroloji'den Kuvvetli kar yağışı uyarısı..! Düzce ve ilçelerde kar yağışı başladı... Yüksek kesimlerde kar kalıngının 20 cm olduğu bildiriliyor...
Özdilek AVM Açıldı!
Özdilek AVM Açıldı! Düzce'nin en büyük alışveriş merkezi Özdilek 14. mağazasını bugün Düzce’de açtı. Bakan Özlü ve siyasilerin ilgi gösterdiği açılışta mağazanın Düzce’ye katma değer katacağı vurgulandı.
 Cami altındaki işyerleri kiraya verildi
Cami altındaki işyerleri kiraya verildi
Özdilek AVM  Açılıyor!
Özdilek AVM Açılıyor! D-655 Düzce Akçakoca yolu Çoban mevkiinde, 20 dönüm arazi üzerine 11 bin metrekare kapalı alana sahip yeni Özdilek AVM, yarın saat 11:00 da Düzce protokolünün hazır bulunacağı görkemli bir açılış töreni ile hizmete girecek.
 Fındık Verimini Yüzde 30 Artıracak Yeni Yöntemi Mutlaka Deneyin!
Fındık Verimini Yüzde 30 Artıracak Yeni Yöntemi Mutlaka Deneyin! Fındıkta yeni yöntemler fındık verimine olumlu etki yapıyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Meyve Yetiştiriciliği Islahı Bölüm Başkanı Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Serdar, fındıkta yılda iki kez dip sürgünü yapılması halinde yüzde 30 oranında daha fazla verim alınacağını söyledi.
Yardım Konvoyu Yola Çıktı
Yardım Konvoyu Yola Çıktı
Nerede oy kullanacağını hemen öğren!
Nerede oy kullanacağını hemen öğren! Yüksek Seçim Kurulu tarafından resmen açıklanan referandum tarihi sonrası milyonlarca vatandaşın heyecanlı bekleyişi başladı.
İstiklal Marşı'nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma günü
İstiklal Marşı'nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma günü İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinlikleri kapsamında, marşın kabulünün 96. yıldönümünde Akçakoca Öğretmenevinde bir program düzenlendi.
Cep vurgununa geçit yok
Cep vurgununa geçit yok Cep telefonu kullanıcılarının haberleri olmadan sitelere abone edilerek kabarık fatura ödemesine yol açan dolandırıcılara karşı alınan önlemler 30 Haziran'da devreye giriyor.
 Düzce Baro Başkanı Av. Azade Ay Ankara’da
Düzce Baro Başkanı Av. Azade Ay Ankara’da Düzce Baro Başkanı Av. Azade Ay, şiddet mağduru kadınlar için eğitim çalışmalarını başlatacaklarını bildirdi.
Kendine has damak tadı: Gürcü Yemekleri...
Kendine has damak tadı: Gürcü Yemekleri... Gürcüler, Gürcü mutfağı ve yemeklerinden gurur duyuyor. Kendine has zengin çeşitleriyle özel bir mutfağa sahip olan Gürcü yemeklerini nesilden nesile aktarmak için Düzceli Gürcülerin başlattığı Gürcü Mutfağı Günleri devam ediyor.
Düzce’nin yeni yüzü Özdilek AVM, yakında hizmete giriyor
Düzce’nin yeni yüzü Özdilek AVM, yakında hizmete giriyor Özdilek AVM, kapılarını Düzcelilere açmak için gün sayıyor...
Haftasonu Hava Nasıl Olacak
Haftasonu Hava Nasıl Olacak Meteoroloji'den yapılan son açıklamaya göre, yurt genelinde sıcaklıklar düşerken yağışlar etkili olacak.
 8 Mart Öncesinde Salı Pazarında Karanfil Dağıttı VİDEO HABER
8 Mart Öncesinde Salı Pazarında Karanfil Dağıttı VİDEO HABER Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici: Kadınlara Her Zaman Pozitif Ayırımcılık Uyguluyoruz
 Bu fotoğraf limanda çekildi
Bu fotoğraf limanda çekildi Pazar gününe pırıl pırıl güneşle uyanan Akçakocalıların her daim yürüyüş yaptığı yerlerin başında gelen balıkçı barınağında, sadece insanlar değil sokak hayvanları da güneşlendi…limandaki
 Hayvan ve Doğa Dostlarından Dayanışma Kahvaltısı
Hayvan ve Doğa Dostlarından Dayanışma Kahvaltısı Akçakoca DOHAYCAN (Doğa, hayvan, insan; hepsi can) derneği tarafından her ayın ilk Pazar günü düzenlenen dayanışma kahvaltısının bu yılki onur konuğu Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk’tü.
Akçakoca'da yoğun sis
Akçakoca'da yoğun sis Sabah saatlerinden sonra etkisini giderek artıran yoğun sis yaşamı olumsuz yönde etkiliyor.
Külleme Hastalığına Karşı Fındık Bahçesinde Uygulamalı Eğitim
Külleme Hastalığına Karşı Fındık Bahçesinde Uygulamalı Eğitim Akçakoca ilçesinde son yıllarda görülen fındıkta külleme hastalığıyla mücadele ile ilgili fındık bahçesinde uygulamalı anlatıldı.
Sayfa : 219 Sonuç bulundu.